REFERENCE A SPOKOJENÍ KLIENTI

    

Sem můžete přidat své reference - na stránce úplně dole.

   Image result for logo oc olympia olomouc

 Image result for logo oc krakov

 

DDM Praha MŠPetříkov
  


 

 

Čejkovice / Kostice / Slaný / Olomoučany/ Jiříkov/ Ptice

  

Sulejovice / Šlapanice / Brno / Benátky nad Jizerou/ Tábor

  

Tuhaň / Tetín

Praha - Březiněves / Příčina / Praha - Běchovice

Železnice u Jičína

Lenešice / Ptice / Trmice / Říčany u Prahy/ Lipová Lázně a další a další:-)

 

 

Karnevaly, dětské a sportovní dny, mikulášské, oslavy, divadélka a další akce po Praze a Středních Čechách.
Akce realizujeme u klientů doma, v restauracích, hernách, v kulturních zařízeních, CVČ, DDM, MŠ, ZŠ, ve firmách.

 

Návštěvní kniha

Albrigi - Organic Wine

Datum: 19.01.2020 | Vložil: Albrigi2020gek

Organic Wine
Do you ever worry about what additives, preservatives and pesticides are in your food? What about the effect on the environment of the manufacturing process?

When you make your own wine you don’t need to worry! Every ingredient has been put in the wine personally so you know exactly what you’re putting in to your body.

Whether you are using fruit you have grown yourself (or been given) or you’ve been able to source locally grown organic beauties – you can now make your own organic wine at fraction of the cost of store-bought organic wine.

You can also buy organic sugar fair trade sugar from the makewine.co.nz shop. This sugar has been sustainably and ethically sourced.

Sulphite (Sulfite) Free Wine
It is impossible to make a sulfite-free wine, because wine yeast produces sulfur dioxide (SO2) during the fermentation process. However, you can reduce and control the amount of sulphites in your wine by how much / whether you use metabisulphite in your home winemaking.

It is true that metabisulphite is an effective and safe method of sterilising both your must and equipment, but if you don’t mind taking a little bit of risk you can make wine without it. Using boiling water to sterlise your equipment and must, whilst a bit more risky in terms of your wine getting an infection, may be a worthwhile trade-off in your opinion especially if you have a sensitivity to sulphites. You can also choose to rinse your equipment that has been sterlised with metabisulphite with cooled boiled water to reduce the amount of sulphites you are adding to your wine. Also, if you are planning on drinking your wine young, the alcohol in the wine will act as a preservative, negating the need to add metabisulphite throughout the winemaking process as a preservative.

Some people use chlorine bleach to sterlise their equipment rather than metabisulphite. Also some homebrew stores sell a pink powder as a sanitiser which is a chlorinated product. This is NOT recommended. Chlorine is quite a dangerous product to have around wine. With improper use and insufficient rinsing chlorine residue may get into the wine. If it does, it could easily be converted to trichloroanisole (TCA) the major chemical found in cork taint (mustiness). For this reason, chlorine is almost never used in wineries.

Mikuláš

Datum: 16.12.2019 | Vložil: Livesport .s.ro.

Mikuláš byla naše již druhá akce a rozhodně né poslední. Děkujeme za super organizaci a vždy milý personál, který je opravu na profesionální úrovni a s dětmi to umí.
Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na příště :-).

Mikulášská besídka

Datum: 11.12.2019 | Vložil: EUROSERUM s.r.o.

Mikulášská besídka pro děti zaměstnanců společnosti Euroserum s.r.o. proběhla v roce 2018 a 2019 ve velmi příjemné a uvolněné atmosféře. Děkujeme za skvěle připravený program plný her a vtipu a za jemný přístup hlavně k malým dětem. Děkujeme.

Mikulášská s Andělkou pro obec Ptice

Datum: 11.12.2019 | Vložil: David Liška

Mikulášská s Andělkou se moc povedla, atmosféra super, děti nadšeni. Tvoření perníčků mělo velký úspěch! Určitě využijeme služeb i v příštím roce. Moc děkujeme! David Liška - zastupitel obce Ptice

Mikulášská na Právnické fakultě UK

Datum: 11.12.2019 | Vložil: Kateřina Mikulcová

Mikulášská pro děti zaměstnanců a studentů Právnické fakulty UK byla historicky první podobnou akcí a vydařila se skvěle. Všem se líbil program i dílničky a veselá atmosféra.

děkujeme

Datum: 09.09.2019 | Vložil: Vít Široký

Děkujeme paní Lence Karbanové za pěknou oslavu.

děkujeme za Elzu

Datum: 18.06.2019 | Vložil: Linda a Kačenka

Děkujeme za hezkou oslavu s Elzou, Kačka a její kamarádky si to moc užily.

Oslava u nás doma

Datum: 22.05.2019 | Vložil: Václav Chlup

Děkujeme klaunce Petře za za hezkou oslavu!

poděkování

Datum: 12.04.2019 | Vložil: Veronika Nová

Děkujeme za prima oslavu s klaunkou (bohužel jsem zapomněla jméno). Děti nemohly ani usnout, jak byly plní dojmů:-)

Klaunice Katka

Datum: 26.11.2018 | Vložil: Dana

Mnohokrát Děkujeme za skvělou zábavu pro děti, o kterou se postarala klaunice Katka. Byla naprosto úžasná. Získala si ihned pozornost všech dětí, báječná organizace, hry, tanec, balónky, naprostá špička. Byla jste báječná Katko, v příštím roce se na vás budeme zas těšit. :)) ...Vřele všem doporučuji :)

Záznamy: 1 - 10 ze 70
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek