NAROZENINY DĚTÍ

 

Vytvoříme zábavný program na narozeninové oslavě Vašich dětí, zatímco se můžete věnovat přátelům:-). Animátor nebo profesionální klaun Vás může navštívit doma, v herně, restauraci nebo kdekoliv si přejete.....Podívejte se na nás do fotogalerie.......

 

VYUŽIJTE 50 % SLEVU !

PROGRAM ANIMÁTORKY: (v civilu) – vhodné pro děti  1-12 let– hravé soutěže, minidiskotéka s anim.tanečky, tvarování balónků, obr-bubliny (pokud je to bezpečné). Na vyžádání ve 2h. programu: malování na obličej (příplatek 200 Kč za barvy- počítejte, že namalovat jedno dítě trvá asi 3-5 min.), malé tvoření-nabídneme možnosti. Cena balíčku před slevou 4300 Kč/1 hod.cena po 50 % slevě 4300,- Kč/2 hod. Program je možné zakoupit min. na 2 hod/4300,- Kč. Doprava mimo Prahu-metro je 7 Kč/km. V rámci metra je doprava zdarma. Přikoupení dalších 30 min. k programu - malování na obličej/900 Kč.

 

DÁLE NABÍZÍME PROFI-BALÍČKY - VIZ NÍŽE:

BALÍČEK: PROFI-KLAUN- vhodné pro děti 2-10 let (starší děti mají jiné scénky v programu), vtipné a kouzelnické, interaktivní vystoupení klauna (v kostýmu), soutěže/hry, animační tanečky s diskotékou, modelování balónků, obr-bubliny (pokud je to bezpečné). Na vyžádání ve 2h. programu: malování na obličej (příplatek 200 Kč za barvy- počítejte, že namalovat jedno dítě trvá asi 3-5 min.), malé tvoření-nabídneme možnosti (materiál platíte nákladově).

Cena balíčku před slevou 4300 Kč/1 hod.cena po 50 % slevě 4300,- Kč/2 hod. Doprava mimo Prahu-metro je 7 Kč/km. V rámci metra je doprava zdarma.

Přikoupení dalších 30 min. k programu - malování na obličej/900 Kč.

 

PŘIKUPTE SI SKÁKACÍ HRAD...https://www.klaunik.cz/sluzby/pronajem-skakaciho-hradu/

 

BALÍČEK: PIRÁTSKÉ HLEDÁNÍ POKLADU- vhodné pro děti 3 - 9 let, prověřování pirátských dovedností - děti plní úkoly vedoucí k pokladu. Oslava nalezení pokladu – tanečky, pirátské kouzlo, vymodelování mečů z balónků, obr-bubliny (pokud je to bezpečné). Na vyžádání ve 2h. programu: malování na obličej (příplatek 200 Kč za barvy- počítejte, že namalovat jedno dítě trvá asi 3-5 min.), malé tvoření-nabídneme možnosti - např. výroba pir. vlajky nebo papouška (příplatek za materiál 200 Kč/do 20 dětí), pirátské tetování – příplatek 25 Kč/dítě.

Cena balíčku před slevou 4300 Kč/1 hod., cena po 50 % slevě 4300,- Kč/2 hod. Doprava mimo Prahu-metro je 7 Kč/km. V rámci metra je doprava zdarma. Přikoupení dalších 30 min. k programu - malování na obličej/900 Kč.

 

 

BALÍČEK: LEDOVÉ KRALOVSTVÍ- vhodné pro děti 2 - 7 let, provází Elza v kostýmu - úkoly a kouzla na cestě Ledovým královstvím.....Zařazeny budou také animační tanečky, malování na obličej (příplatek za barvy 200 Kč), modelování balónků, obr-bubliny (pokud je to bezpečné). Na vyžádání ve 2h. programu: malování na obličej (příplatek 200 Kč za barvy- počítejte, že namalovat jedno dítě trvá asi 3-5 min.), malé tvoření-nabídneme možnosti (materiál platíte nákladově).

Cena balíčku před slevou 4300 Kč/1 hod., cena po 50 % slevě 4300,- Kč/2 hod. Doprava mimo Prahu-metro je 7 Kč/km. V rámci metra je doprava zdarma. Přikoupení dalších 30 min. k programu - malování na obličej/900 Kč.

 

PROGRAM: CESTA KOLEM SVĚTA - pro děti 6-12 let

Za hodinu a půl navštívíme  s námořníkem několik zemí, kde děti splní různé úkoly typické pro každou zemi a naučí se něco zajímavého o ní..... Naučně - hravý program.

Na poslední půl hodiny zařadíme cokoliv na přání - např. velké bubliny-pokud je to bezpečné, minidisco, naučíme děti vymodelovat meč z balónků apod.). 

Na vyžádání ve 2h. programu: malování na obličej (příplatek 200 Kč za barvy- počítejte, že namalovat jedno dítě trvá asi 3-5 min.), malé tvoření-nabídneme možnosti (materiál platíte nákladově).

Cena balíčku před slevou 4300 Kč/1 hod.cena po 50 % slevě 4300,- Kč/2 hod. Doprava mimo Prahu-metro je 7 Kč/km. V rámci metra je doprava zdarma. Přikoupení dalších 30 min. k programu - malování na obličej/900 Kč.

PŘIKUPTE SI PRONÁJEM SKÁKACÍHO HRADU- je možné ho použít venku i vevnitř .https://www.klaunik.cz/sluzby/pronajem-skakaciho-hradu/

 

PROGRAM: ÚNIK Z PUSTÉHO OSTROVA - pro děti 8-12 let. 

Kdo se dostane z pustého ostrova, když záchranná loď má omezené místo? 

90 min. program plný rébusů, úkolů a záhad......

Na poslední půl hodiny zařadíme cokoliv na přání - např. velké bubliny-pokud je to bezpečné, minidisco, naučíme děti vymodelovat meč z balónků apod.). 

Na vyžádání ve 2 h. programu: malování na obličej (příplatek 200 Kč za barvy- počítejte, že namalovat jedno dítě trvá asi 3-5 min.), malé tvoření-nabídneme možnosti (materiál platíte nákladově). Přikoupení dalších 30 min. k programu - malování na obličej/900 Kč.

Cena balíčku před slevou 4300 Kč/1 hod., cena po 50 % slevě 4300,- Kč/2 hod. Doprava mimo Prahu-metro je 7 Kč/km. V rámci metra je doprava zdarma.

 

PROGRAM: VIRTUÁLNÍ REALITA  - vhodné pro děti od 8 let - neomezeně :)   

Tento program je určen pro děti od 8 let. Skvělý animátor Marek k vám přiveze PC + 1 headset + TV (může použít vaši TV, pokud máte připojení HDMI) a mnoho her - (děti si vyberou), které přizpůsobí věku vašich dětí nebo dospělým. Je potřeba prostor min. 2x2 metry a internet.

Cena na vyžádání.

Můžete přikoupit k programu malování na obličej nebo modelování balónků.

Na všech akcích a oslavách si za děti zodpovídají rodiče nebo pořadatel.

_____________________________________________

VÝZDOBA NA NAROZENINOVOU OSLAVU: cena dle počtu dětí na vyžádání.

 

 

Zařídíme místo oslavy i s tématickou výzdobou, občerstvením a s dortem - na vyžádání zašleme nabídku.

 

 

GRAFICKÉ ZPRACOVÁNÍ NAROZENINOVÉ POZVÁNKY v el. podobě 300 Kč. V papírové podobě 500 Kč/15 ks + poštovné.


  

   

______________________________________________________________________

Na všech akcích si za děti zodpovídají rodiče nebo pořadatel (MŠ, ZŠ apod.)

BALÍČEK: PIRÁTSKÉ HLEDÁNÍ POKLADU-