DIVADÉLKA "NEJEN" PRO ŠKOLKY
 

 

           INTERAKTIVNÍ VÝCHOVNÝ              PROGRAM PRO MŠ                          A PRO 1.STUPEŇ ZŠ                                                                              "BÝT ODLIŠNÝ JE NORMÁLNÍ"

                                                                                                                      Příběhem Vás zavedeme do světa handicapovaných dětí a budete si moci vyzkoušet jaké to je, když má       někdo obrnu nebo je hluchý, nevidomý apod....                                                                                                                                                                                                                                                  Vhodné od 5 let a do 20 dětí.Cena za 60 min./3590 Kč, za 90 min/3790,- Kč.

 

 

 

VÁNOČNÍ POHÁDKA - "ZPÁTKY DO BETLÉMA"

...kdyby tenkrát před dvěma tisíci lety ta patnáctiletá holka neřekla andělovi ANO, tak by teď asi bylo všechno úplně jinak. Asi bychom neslavili vánoce, nestavěli bychom betlémy a dárky by nenosil Ježíšek. Setkání kejklíře a komedianta Vojtěcha se svým panem učitelem u Betléma. Po letech si prastarý příběh zahrají a prožijí opět společně. 

Divadlo vhodné pro velké obecenstvo včetně světel a mikroportů, kulis. Scéna se připravuje 2 hodiny předem. Cenu zašleme na vyžádání. Pohádka trvá hodinu.

 

"DO NEBÍČKA DO PEKLÍČKA"

 

V nebíčku žije Andělka a Andílek. Andílek je neposedný, neposlušný a zvídavý, Andělka je hodná, chytrá....Čert se jde podívat do pekla za čertem, protože hledá bláznivého kamaráda.......- proč by anděl nemohl kamarádit s čertem?? Prvně se seznamují, poté si začnou spolu rozumět. Andělka se na to nemůže dívat, jelikož je čas chystání odměn a uhlí pro děti, bíží se přece 5.prosinec........Zavolá Mikuláše, aby jim šel domluvit........Vše dobře dopadne a na děti se nezapomene:) poté je Mikulášská nadílka. 

Divadlo je hrané, vhodné nejen pro MŠ, bez mikroportů a světel.

Pohádka cca 40 min. + nadílka od Č+M+A. Hraje Zuzka a spol. Cena na vyžádání.

 

V případě zájamu lze domluvit doprovodný program nebo workshop u každé postavy. Cena dle počtu dětí a typu aktivit - na vyžádání nabídneme.

 

"ZIMNÍ KRÁLOVNA ANEB TĚŠÍME SE NA JARO"

 

Zimní královna obvládla všechen kraj, daleký i blízký. Vše si chtěla podmanit a každého mít. Dokonce i hodného mládence Honzíka, který měl rád svou milou Dorotku.

Ale nejen Dorotka měla ráda jeho, ale i Zimní královna, a chtěla ho jen pro sebe...

Zlou kletbou ho zaklela, aby zapomněl na vše a věznila ho ve svém království. To si dorotka nenechala samozřejmě líbit.

Pokud chcete znát , co vše odvážná a neboácná Dorotka musela udělat pro to, aby vysvobodila Honzíka, zahrajeme si pohádku přímo u Vás.

Děti se zapojí do děje pohádky pomocí netradičních úkolů. Společně přemůžeme Zimní královnu a přivítáme všichni očekávané jaro.

Interaktiví pohádka s úkoly pro školkové děti - cca 40 min./1900 Kč. Hraje Tereza H.